Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Fre 18 Okt
kl 19:30 - 21:14
Tigerberget - Giv Akt, 5 div menn avd 2
I.L. Giv Akt   Veibeskrivelse:…
Lør 19 Okt
kl 10:30 - 12:30
Giv Akt 2* - MHI 5 [J10]
I.L. Giv Akt   Jenter 10, Aktivitetsserie liten bane - 09…
Lør 19 Okt
kl 11:30 - 13:30
Giv Akt 2* - Holum 2 [J10]
I.L. Giv Akt   Jenter 10, Aktivitetsserie liten bane - 09…
Lør 19 Okt
kl 12:30 - 14:30
Giv Akt* - Farsund og Lista Idrettsklubb 3 [J10]
I.L. Giv Akt   Jenter 10, Aktivitetsserie liten bane - 09…
Lør 19 Okt
kl 14:00 - 16:00
Giv Akt* - MHI 4 [J10]
I.L. Giv Akt   Jenter 10, Aktivitetsserie liten bane - 09…
Lør 19 Okt
kl 14:30 - 16:30
Giv Akt* - Flekkefjord [J12]
I.L. Giv Akt   Jenter 12, Breddeserie 07 Eksportert fra Min…
Lør 19 Okt
kl 16:30 - 18:30
Giv Akt* - Grindheim [J13]
I.L. Giv Akt   Jenter 13, Breddeserie 07 Eksportert fra Min…
Søn 27 Okt
kl 13:00 - 15:00
Flekkefjord - Giv Akt* [J12]
I.L. Giv Akt   Jenter 12, Breddeserie 07 Eksportert fra Min…
Søn 27 Okt
kl 13:00 - 15:00
Flekkefjord - Giv Akt* [J12]
I.L. Giv Akt   Jenter 12, Breddeserie 07 Eksportert fra Min…
Man 28 Okt
kl 20:30 - 21:34
Tigerberget - Giv Akt , M40
I.L. Giv Akt   Kampdetaljer:…
Man 28 Okt
kl 20:30 - 21:34
Tigerberget - Giv Akt , M40
I.L. Giv Akt   Kampdetaljer:…
Tir 29 Okt
kl 18:45 - 20:45
Giv Akt* - Farsund og Lista Idrettsklubb 3 [J13]
I.L. Giv Akt   Jenter 13, Breddeserie 07 Eksportert fra Min…
Tir 5 Nov
kl 18:30 - 20:30
Giv Akt* - Farsund og Lista Idrettsklubb 2 [J12]
I.L. Giv Akt   Jenter 12, Breddeserie 07 Eksportert fra Min…
Ons 6 Nov
kl 20:30 - 22:30
Giv Akt 1* - Otra [KSr]
I.L. Giv Akt   4. divisjon Kvinner, avdeling 01 Eksportert fra…
Ons 6 Nov
kl 20:30 - 22:30
Giv Akt 1* - Otra [KSr]
I.L. Giv Akt   4. divisjon Kvinner, avdeling 01 Eksportert fra…
Lør 9 Nov
kl 11:00 - 13:00
Farsund og Lista Idrettsklubb 5 - Giv Akt 2* [J10]
I.L. Giv Akt   Jenter 10, Aktivitetsserie liten bane - 09…
Lør 9 Nov
kl 12:00 - 14:00
MHI 4 - Giv Akt 2* [J10]
I.L. Giv Akt   Jenter 10, Aktivitetsserie liten bane - 09…
Lør 9 Nov
kl 12:30 - 14:30
Giv Akt* - Holum [J10]
I.L. Giv Akt   Jenter 10, Aktivitetsserie liten bane - 09…
Lør 9 Nov
kl 13:00 - 15:00
Farsund og Lista Idrettsklubb 4 - Giv Akt 2* [J10]
I.L. Giv Akt   Jenter 10, Aktivitetsserie liten bane - 09…
Lør 9 Nov
kl 13:30 - 15:30
Giv Akt* - Framsteg [J10]
I.L. Giv Akt   Jenter 10, Aktivitetsserie liten bane - 09…
Søn 10 Nov
kl 13:00 - 15:00
Kvinesdal - Giv Akt* [J13]
I.L. Giv Akt   Jenter 13, Breddeserie 07 Eksportert fra Min…
Tir 12 Nov
kl 17:30 - 19:30
Framsteg - Giv Akt* [J13]
I.L. Giv Akt   Jenter 13, Breddeserie 07 Eksportert fra Min…
Tir 12 Nov
kl 21:00 - 23:00
AK 28 2 - Giv Akt 1* [KSr]
I.L. Giv Akt   4. divisjon Kvinner, avdeling 01 Eksportert fra…
Tir 12 Nov
kl 21:00 - 23:00
AK 28 2 - Giv Akt 1* [KSr]
I.L. Giv Akt   4. divisjon Kvinner, avdeling 01 Eksportert fra…
Lør 16 Nov
kl 14:30 - 16:30
Giv Akt* - Grindheim [J12]
I.L. Giv Akt   Jenter 12, Breddeserie 07 Eksportert fra Min…
Lør 16 Nov
kl 16:30 - 18:30
Giv Akt* - Flekkefjord 2 [J13]
I.L. Giv Akt   Jenter 13, Breddeserie 07 Eksportert fra Min…
Søn 17 Nov
kl 13:30 - 15:30
Farsund og Lista Idrettsklubb - Giv Akt* [J12]
I.L. Giv Akt   Jenter 12, Breddeserie 07 Eksportert fra Min…
Tor 21 Nov
kl 19:00 - 21:00
Flekkefjord - Giv Akt 1* [KSr]
I.L. Giv Akt   4. divisjon Kvinner, avdeling 01 Eksportert fra…
Lør 23 Nov
kl 10:30 - 12:30
Giv Akt* - Lyngdal [J13]
I.L. Giv Akt   Jenter 13, Breddeserie 07 Eksportert fra Min…
Lør 23 Nov
kl 11:00 - 13:00
Giv Akt 2* - Spangereid 1 [J10]
I.L. Giv Akt   Jenter 10, Aktivitetsserie liten bane - 09…
Lør 23 Nov
kl 11:00 - 13:00
Giv Akt* - Framsteg [J10]
I.L. Giv Akt   Jenter 10, Aktivitetsserie liten bane - 09…
Lør 23 Nov
kl 12:00 - 14:00
Spangereid 1 - Giv Akt* [J10]
I.L. Giv Akt   Jenter 10, Aktivitetsserie liten bane - 09…
Lør 23 Nov
kl 12:00 - 14:00
Giv Akt 2* - Framsteg [J10]
I.L. Giv Akt   Jenter 10, Aktivitetsserie liten bane - 09…
Lør 23 Nov
kl 12:00 - 14:00
Giv Akt 1* - Øvrebø [KSr]
I.L. Giv Akt   4. divisjon Kvinner, avdeling 01 Eksportert fra…
Lør 23 Nov
kl 13:00 - 15:00
Giv Akt 2* - Giv Akt [J10]
I.L. Giv Akt   Jenter 10, Aktivitetsserie liten bane - 09…
Lør 23 Nov
kl 13:00 - 15:00
Giv Akt 2 - Giv Akt* [J10]
I.L. Giv Akt   Jenter 10, Aktivitetsserie liten bane - 09…
Søn 24 Nov
kl 11:00 - 13:00
Giv Akt* - Spangereid [J12]
I.L. Giv Akt   Jenter 12, Breddeserie 07 Eksportert fra Min…
Man 25 Nov
kl 18:00 - 20:00
Marnardal - Giv Akt* [J13]
I.L. Giv Akt   Jenter 13, Breddeserie 07 Eksportert fra Min…
Søn 1 Des
kl 12:40 - 14:40
Kvinesdal 2 - Giv Akt* [J11]
I.L. Giv Akt   Jenter 11, Aktivitetsserie - Bredde 04 Eksportert…
Søn 1 Des
kl 14:40 - 16:40
Giv Akt* - Spind 2 [J11]
I.L. Giv Akt   Jenter 11, Aktivitetsserie - Bredde 04 Eksportert…
Man 2 Des
kl 17:15 - 19:15
Lyngdal - Giv Akt* [J12]
I.L. Giv Akt   Jenter 12, Breddeserie 07 Eksportert fra Min…
Ons 4 Des
kl 20:30 - 22:30
Giv Akt 1* - Farsund og Lista Idrettsklubb [KSr]
I.L. Giv Akt   4. divisjon Kvinner, avdeling 01 Eksportert fra…
Ons 4 Des
kl 20:30 - 22:30
Giv Akt 1* - Farsund og Lista Idrettsklubb [KSr]
I.L. Giv Akt   4. divisjon Kvinner, avdeling 01 Eksportert fra…
Søn 8 Des
kl 16:30 - 18:30
ØIF Arendal - Giv Akt 1* [KSr]
I.L. Giv Akt   4. divisjon Kvinner, avdeling 01 Eksportert fra…
Lør 14 Des
kl 10:00 - 12:00
Holum 2 - Giv Akt* [J10]
I.L. Giv Akt   Jenter 10, Aktivitetsserie liten bane - 09…
Lør 14 Des
kl 10:30 - 12:30
Giv Akt* - Farsund og Lista Idrettsklubb 5 [J10]
I.L. Giv Akt   Jenter 10, Aktivitetsserie liten bane - 09…
Lør 14 Des
kl 11:30 - 13:30
Giv Akt* - Framsteg [J10]
I.L. Giv Akt   Jenter 10, Aktivitetsserie liten bane - 09…
Lør 14 Des
kl 12:00 - 14:00
Farsund og Lista Idrettsklubb 3 - Giv Akt 2* [J10]
I.L. Giv Akt   Jenter 10, Aktivitetsserie liten bane - 09…
Lør 14 Des
kl 13:00 - 15:00
MHI 5 - Giv Akt 2* [J10]
I.L. Giv Akt   Jenter 10, Aktivitetsserie liten bane - 09…
Søn 15 Des
kl 14:30 - 16:30
Flekkefjord - Giv Akt* [J13]
I.L. Giv Akt   Jenter 13, Breddeserie 07 Eksportert fra Min…
Søn 5 Jan 2020
kl 11:35 - 13:35
Giv Akt 2* - Holum 2 [J10]
I.L. Giv Akt   Jenter 10, Aktivitetsserie stor bane - 09…
Søn 5 Jan 2020
kl 13:20 - 15:20
Giv Akt 2* - MHI 5 [J10]
I.L. Giv Akt   Jenter 10, Aktivitetsserie stor bane - 09…
Søn 5 Jan 2020
kl 16:15 - 18:15
Giv Akt* - MHI 4 [J10]
I.L. Giv Akt   Jenter 10, Aktivitetsserie stor bane - 09…
Søn 5 Jan 2020
kl 17:25 - 19:25
Holum - Giv Akt* [J10]
I.L. Giv Akt   Jenter 10, Aktivitetsserie stor bane - 09…
Lør 11 Jan 2020
kl 11:00 - 13:00
Farsund og Lista Idrettsklubb 2 - Giv Akt* [J13]
I.L. Giv Akt   Jenter 13, Breddeserie 07 Eksportert fra Min…
Lør 11 Jan 2020
kl 14:40 - 16:40
Giv Akt* - Lyngdal [J12]
I.L. Giv Akt   Jenter 12, Breddeserie 07 Eksportert fra Min…
Lør 11 Jan 2020
kl 15:40 - 17:40
Giv Akt 1* - Greipstad 1 [KSr]
I.L. Giv Akt   4. divisjon Kvinner, avdeling 01 Eksportert fra…
Søn 12 Jan 2020
kl 15:40 - 17:40
Farsund og Lista Idrettsklubb 2 - Giv Akt* [J12]
I.L. Giv Akt   Jenter 12, Breddeserie 07 Eksportert fra Min…
Lør 18 Jan 2020
kl 10:00 - 12:00
Grindheim - Giv Akt* [J13]
I.L. Giv Akt   Jenter 13, Breddeserie 07 Eksportert fra Min…
Lør 18 Jan 2020
kl 12:00 - 14:00
Grindheim - Giv Akt* [J12]
I.L. Giv Akt   Jenter 12, Breddeserie 07 Eksportert fra Min…
Søn 19 Jan 2020
kl 11:00 - 13:00
Giv Akt* - Farsund og Lista Idrettsklubb [J12]
I.L. Giv Akt   Jenter 12, Breddeserie 07 Eksportert fra Min…
Søn 19 Jan 2020
kl 12:00 - 14:00
Giv Akt 1* - Flekkefjord [KSr]
I.L. Giv Akt   4. divisjon Kvinner, avdeling 01 Eksportert fra…
Søn 19 Jan 2020
kl 15:40 - 17:40
Giv Akt* - Farsund og Lista Idrettsklubb 2 [J13]
I.L. Giv Akt   Jenter 13, Breddeserie 07 Eksportert fra Min…
Lør 25 Jan 2020
kl 12:20 - 14:20
Farsund og Lista Idrettsklubb 4 - Giv Akt* [J10]
I.L. Giv Akt   Jenter 10, Aktivitetsserie stor bane - 09…
Lør 25 Jan 2020
kl 14:00 - 16:00
Otra - Giv Akt 1* [KSr]
I.L. Giv Akt   4. divisjon Kvinner, avdeling 01 Eksportert fra…
Lør 25 Jan 2020
kl 14:05 - 16:05
Giv Akt 2 - Giv Akt* [J10]
I.L. Giv Akt   Jenter 10, Aktivitetsserie stor bane - 09…
Lør 25 Jan 2020
kl 14:05 - 16:05
Giv Akt 2* - Giv Akt [J10]
I.L. Giv Akt   Jenter 10, Aktivitetsserie stor bane - 09…
Lør 25 Jan 2020
kl 15:30 - 17:30
Giv Akt* - Framsteg [J13]
I.L. Giv Akt   Jenter 13, Breddeserie 07 Eksportert fra Min…
Lør 25 Jan 2020
kl 15:50 - 17:50
Giv Akt 2* - Spangereid 1 [J10]
I.L. Giv Akt   Jenter 10, Aktivitetsserie stor bane - 09…
Søn 2 Feb 2020
kl 11:00 - 13:00
Spangereid - Giv Akt* [J12]
I.L. Giv Akt   Jenter 12, Breddeserie 07 Eksportert fra Min…
Søn 2 Feb 2020
kl 12:00 - 14:00
Greipstad 1 - Giv Akt 1* [KSr]
I.L. Giv Akt   4. divisjon Kvinner, avdeling 01 Eksportert fra…
Lør 8 Feb 2020
kl 12:10 - 14:10
Lyngdal - Giv Akt 1* [KSr]
I.L. Giv Akt   4. divisjon Kvinner, avdeling 01 Eksportert fra…
Søn 9 Feb 2020
kl 11:00 - 13:00
Giv Akt* - Grindheim [J12]
I.L. Giv Akt   Jenter 12, Breddeserie 07 Eksportert fra Min…
Søn 9 Feb 2020
kl 13:00 - 15:00
Giv Akt* - Kvinesdal [J13]
I.L. Giv Akt   Jenter 13, Breddeserie 07 Eksportert fra Min…
Søn 9 Feb 2020
kl 16:20 - 18:20
Giv Akt* - Farsund og Lista Idrettsklubb [J12]
I.L. Giv Akt   Jenter 12, Breddeserie 07 Eksportert fra Min…
Lør 29 Feb 2020
kl 12:00 - 14:00
Giv Akt* - Grindheim [J10]
I.L. Giv Akt   Jenter 10, Aktivitetsserie stor bane - 09…
Lør 29 Feb 2020
kl 14:00 - 16:00
Giv Akt* - MHI 5 [J10]
I.L. Giv Akt   Jenter 10, Aktivitetsserie stor bane - 09…
Lør 29 Feb 2020
kl 15:30 - 17:30
Giv Akt* - Flekkefjord [J13]
I.L. Giv Akt   Jenter 13, Breddeserie 07 Eksportert fra Min…
Lør 29 Feb 2020
kl 17:20 - 19:20
Spangereid 1 - Giv Akt 2* [J10]
I.L. Giv Akt   Jenter 10, Aktivitetsserie stor bane - 09…
Søn 1 Mar 2020
kl 12:00 - 14:00
Flekkefjord - Giv Akt* [J12]
I.L. Giv Akt   Jenter 12, Breddeserie 07 Eksportert fra Min…
Søn 1 Mar 2020
kl 15:00 - 17:00
Flekkefjord 2 - Giv Akt* [J13]
I.L. Giv Akt   Jenter 13, Breddeserie 07 Eksportert fra Min…
Lør 7 Mar 2020
kl 13:20 - 15:20
Farsund og Lista Idrettsklubb - Giv Akt 1* [KSr]
I.L. Giv Akt   4. divisjon Kvinner, avdeling 01 Eksportert fra…
Lør 7 Mar 2020
kl 15:30 - 17:30
Farsund og Lista Idrettsklubb 3 - Giv Akt* [J13]
I.L. Giv Akt   Jenter 13, Breddeserie 07 Eksportert fra Min…
Søn 8 Mar 2020
kl 12:00 - 14:00
Giv Akt* - Marnardal [J13]
I.L. Giv Akt   Jenter 13, Breddeserie 07 Eksportert fra Min…
Søn 8 Mar 2020
kl 14:40 - 16:40
Spind 2 - Giv Akt* [J11]
I.L. Giv Akt   Jenter 11, Aktivitetsserie - Bredde 04 Eksportert…
Søn 8 Mar 2020
kl 16:40 - 18:40
Giv Akt 1* - AK 28 2 [KSr]
I.L. Giv Akt   4. divisjon Kvinner, avdeling 01 Eksportert fra…
Lør 14 Mar 2020
kl 15:30 - 17:30
Giv Akt* - Farsund og Lista Idrettsklubb 2 [J12]
I.L. Giv Akt   Jenter 12, Breddeserie 07 Eksportert fra Min…
Søn 15 Mar 2020
kl 11:00 - 13:00
Lyngdal - Giv Akt* [J13]
I.L. Giv Akt   Jenter 13, Breddeserie 07 Eksportert fra Min…
Lør 21 Mar 2020
kl 14:40 - 16:40
Farsund og Lista Idrettsklubb 3 - Giv Akt 2* [J10]
I.L. Giv Akt   Jenter 10, Aktivitetsserie stor bane - 09…
Lør 21 Mar 2020
kl 15:15 - 17:15
MHI 5 - Giv Akt* [J10]
I.L. Giv Akt   Jenter 10, Aktivitetsserie stor bane - 09…
Lør 21 Mar 2020
kl 15:50 - 17:50
Giv Akt 2* - Farsund og Lista Idrettsklubb 4 [J10]
I.L. Giv Akt   Jenter 10, Aktivitetsserie stor bane - 09…
Lør 21 Mar 2020
kl 16:25 - 18:25
Giv Akt* - Holum 2 [J10]
I.L. Giv Akt   Jenter 10, Aktivitetsserie stor bane - 09…
Søn 22 Mar 2020
kl 12:20 - 14:20
Flekkefjord 2 - Giv Akt* [J11]
I.L. Giv Akt   Jenter 11, Aktivitetsserie - Bredde 04 Eksportert…
Søn 22 Mar 2020
kl 14:30 - 16:30
Øvrebø - Giv Akt 1* [KSr]
I.L. Giv Akt   4. divisjon Kvinner, avdeling 01 Eksportert fra…
Søn 29 Mar 2020
kl 11:00 - 13:00
Lyngdal - Giv Akt* [J12]
I.L. Giv Akt   Jenter 12, Breddeserie 07 Eksportert fra Min…
Lør 18 Apr 2020
kl 15:40 - 17:40
Giv Akt 1* - ØIF Arendal [KSr]
I.L. Giv Akt   4. divisjon Kvinner, avdeling 01 Eksportert fra…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fre 18 Okt
kl 19:30 - 21:14
Tigerberget - Giv Akt, 5 div menn avd 2
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Tir 15 Okt
kl 19:30 - 21:09
Greipstad 1 - Giv Akt 1/Spangereid 1, Gutter 19 3 div. avd. 5 høst
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Søn 13 Okt
kl 12:30 - 14:30
Lund Håndballklubb - Giv Akt 1* [KSr]
I.L. Giv Akt  
4. divisjon Kvinner, avdeling 01 Eksportert fra…   Les mer  
Fre 11 Okt
kl 20:15 - 21:59
Giv Akt - Tobienborg, 5 div menn avd 2
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Tir 8 Okt
kl 19:30 - 21:09
Giv Akt 1/Spangereid 1 - Søgne 2, Gutter 19 3 div. avd. 5 høst
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Man 7 Okt
kl 18:00 - 19:04
Lyngdal 4 - Giv Akt G11, Gutter 11 avdeling 7
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Lør 28 Sep
kl 15:00 - 16:44
Torridal - Giv Akt, 5 div menn avd 2
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Tor 26 Sep
kl 19:30 - 21:09
Giv Akt 2 - Gyland /Feda/Kvinesdal 2, 6 div menn avd 3
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Tir 24 Sep
kl 20:15 - 21:54
Våg 2 - Giv Akt 1/Spangereid 1, Gutter 19 3 div. avd. 5 høst
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Man 23 Sep
kl 18:00 - 19:04
Giv Akt G11 - Spind, Gutter 11 avdeling 7
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Lør 21 Sep
kl 15:00 - 16:44
Giv Akt - Just, 5 div menn avd 2
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Tor 19 Sep
kl 20:00 - 21:39
Flekkefjord 2 - Giv Akt 2, 6 div menn avd 3
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Tir 17 Sep
kl 19:30 - 21:09
Giv Akt 1/Spangereid 1 - Mandalskameratene 2, Gutter 19 3 div. avd. 5 høst
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Man 16 Sep
kl 20:00 - 21:04
Giv Akt - Tigerberget , M40
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Man 16 Sep
kl 20:00 - 21:39
Lyngdal 2 - Giv Akt 2, 6 div menn avd 3
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Man 16 Sep
kl 18:05 - 19:09
Flekkefjord 2 - Giv Akt G11, Gutter 11 avdeling 7
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Tor 12 Sep
kl 19:30 - 21:14
Marnardal - Giv Akt, 5 div menn avd 2
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Ons 11 Sep
kl 18:00 - 19:04
Feda - Giv Akt G11, Gutter 11 avdeling 7
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Tir 10 Sep
kl 18:00 - 19:39
Giv Akt 2 - Mandalskameratene 2, 6 div menn avd 3
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Man 9 Sep
kl 20:00 - 21:04
Just - Giv Akt , M40
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Man 9 Sep
kl 18:30 - 20:14
Giv Akt - Vindbjart 2, 5 div menn avd 2
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Tor 5 Sep
kl 19:30 - 21:09
Giv Akt 2 - Farsund 2/Borhaug, 6 div menn avd 3
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Man 2 Sep
kl 20:15 - 21:59
Donn 2 - Giv Akt, 5 div menn avd 2
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Man 2 Sep
kl 20:00 - 21:04
Giv Akt - Våg , M40
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Man 2 Sep
kl 18:00 - 19:04
Giv Akt G11 - Lyngdal 1, Gutter 11 avdeling 7
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Man 26 Aug
kl 20:00 - 21:04
Giv Akt - Fløy-Flekkerøy , M40
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Man 26 Aug
kl 18:05 - 19:09
Borhaug 1 - Giv Akt G11, Gutter 11 avdeling 7
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Lør 24 Aug
kl 15:00 - 16:44
Giv Akt - Hånes, 5 div menn avd 2
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Fre 23 Aug
kl 18:00 - 20:00
Dyreparken håndballfestival
I.L. Giv Akt   Handball  
Påmelding Dyreparken Håndballfestival…   Les mer  
Fre 23 Aug
kl 18:00 - 20:00
BDO-cup (Håndball sr.)
I.L. Giv Akt   Handball  
  Les mer  
Tor 22 Aug
kl 18:30 - 20:09
Gyland /Feda/Kvinesdal 2 - Giv Akt 2, 6 div menn avd 3
I.L. Giv Akt  
Kampdetaljer:…   Les mer  
Man 19 Aug
kl 20:00 - 21:04
Tveit 1 - Giv Akt , M40
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Man 19 Aug
kl 19:30 - 21:14
Greipstad - Giv Akt, 5 div menn avd 2
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Man 19 Aug
kl 18:00 - 19:04
Giv Akt G11 - Kvinesdal 1, Gutter 11 avdeling 7
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Tor 15 Aug
kl 19:15 - 20:54
Giv Akt 2 - Flekkefjord 2, 6 div menn avd 3
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Man 5 Aug
kl 08:30 - 19:00
Håndballskole 2019
I.L. Giv Akt   Handball   Lindesneshallen
Giv Akts håndballskole kombinerer lek og…   Les mer  
Lør 27 Jul
kl 10:00 - 10:30
Norway cup
I.L. Giv Akt   Fotball  
Påmelding Norway cup 2019Spillerne som skal…   Les mer  
Lør 29 Jun
kl 15:00 - 16:44
Hægebostad - Giv Akt, 5 div menn avd 2
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Fre 21 Jun
kl 12:00 - 14:00
Tine Fotballskole
I.L. Giv Akt   Fotball  
Giv Akt Tine fotballskole 2019Giv Akt Tine…   Les mer  
Tor 20 Jun
kl 19:30 - 21:09
Giv Akt/Spangereid - Borhaug /Farsund, Gutter 19 2 div. avd. 3 vår
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Ons 19 Jun
kl 19:30 - 21:09
Giv Akt 2 - Lyngdal 2, 6 div menn avd 3
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Tir 18 Jun
kl 19:30 - 21:09
Borhaug /Farsund - Giv Akt/Spangereid, Gutter 19 2 div. avd. 3 vår
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Man 17 Jun
kl 20:00 - 21:44
Tobienborg - Giv Akt, 5 div menn avd 2
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Man 17 Jun
kl 18:00 - 19:04
Giv Akt G11 - Lyngdal 4, Gutter 11 avdeling 7
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Tor 13 Jun
kl 20:00 - 21:39
Farsund 2/Borhaug - Giv Akt 2, 6 div menn avd 3
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Tir 11 Jun
kl 20:00 - 21:39
Mandalskameratene 2 - Giv Akt 2, 6 div menn avd 3
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Tir 11 Jun
kl 19:30 - 21:09
Giv Akt/Spangereid - Flekkefjord 2, Gutter 19 2 div. avd. 3 vår
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Man 10 Jun
kl 20:00 - 21:04
Giv Akt - Just , M40
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Fre 7 Jun
kl 20:00 - 21:44
Giv Akt - Torridal, 5 div menn avd 2
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Man 3 Jun
kl 20:00 - 21:04
Våg - Giv Akt , M40
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Man 3 Jun
kl 17:00 - 18:04
Spind - Giv Akt G11, Gutter 11 avdeling 7
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Lør 1 Jun
kl 15:00 - 16:44
Giv Akt - Tigerberget, 5 div menn avd 2
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Tir 28 Mai
kl 19:30 - 21:09
Giv Akt/Spangereid - Mandalskameratene 2, Gutter 19 2 div. avd. 3 vår
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Man 27 Mai
kl 20:30 - 21:34
Fløy-Flekkerøy - Giv Akt , M40
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Man 27 Mai
kl 18:00 - 19:04
Giv Akt G11 - Flekkefjord 2, Gutter 11 avdeling 7
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Lør 25 Mai
kl 15:00 - 16:44
Just - Giv Akt, 5 div menn avd 2
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Tor 23 Mai
kl 19:30 - 21:09
Giv Akt 2 - Gyland /Feda/Kvinesdal 2, 6 div menn avd 3
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Ons 22 Mai
kl 18:00 - 19:04
Giv Akt G11 - Feda, Gutter 11 avdeling 7
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Tir 21 Mai
kl 19:30 - 21:09
Kvinesdal - Giv Akt/Spangereid, Gutter 19 2 div. avd. 3 vår
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Man 20 Mai
kl 20:00 - 21:04
Giv Akt - Tveit 1, M40
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Tor 16 Mai
kl 18:15 - 19:59
Giv Akt - Marnardal, 5 div menn avd 2
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Tir 14 Mai
kl 20:00 - 21:39
Flekkefjord 2 - Giv Akt 2, 6 div menn avd 3
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Man 13 Mai
kl 19:30 - 21:14
Vindbjart 2 - Giv Akt, 5 div menn avd 2
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Man 13 Mai
kl 18:05 - 19:09
Lyngdal 1 - Giv Akt G11, Gutter 11 avdeling 7
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Tor 9 Mai
kl 19:30 - 21:09
Lyngdal 2 - Giv Akt 2, 6 div menn avd 3
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Tor 9 Mai
kl 18:00 - 20:00
Kongeparken Håndballcup
I.L. Giv Akt   Handball  
  Les mer  
Ons 8 Mai
kl 20:00 - 21:44
Hånes - Giv Akt, 5 div menn avd 2
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Ons 8 Mai
kl 19:30 - 21:09
Flekkefjord 2 - Giv Akt/Spangereid, Gutter 19 2 div. avd. 3 vår
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Tir 7 Mai
kl 18:00 - 19:04
Giv Akt G11 - Borhaug 1, Gutter 11 avdeling 7
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Man 6 Mai
kl 19:30 - 21:14
Giv Akt - Donn 2, 5 div menn avd 2
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Tor 2 Mai
kl 19:00 - 20:39
Giv Akt 2 - Farsund 2/Borhaug, 6 div menn avd 3
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Tir 30 Apr
kl 18:00 - 19:04
Kvinesdal 1 - Giv Akt G11, Gutter 11 avdeling 7
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Man 29 Apr
kl 19:30 - 21:09
Giv Akt 2 - Mandalskameratene 2, 6 div menn avd 3
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Tir 23 Apr
kl 19:30 - 21:09
Mandalskameratene 2 - Giv Akt/Spangereid, Gutter 19 2 div. avd. 3 vår
I.L. Giv Akt  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline