Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Sun 1 Nov
kl 13:00 - 14:14
Trauma - Giv Akt , G13 1 div høst
  Veibeskrivelse:…
Wed 4 Nov
kl 18:30 - 19:44
Giv Akt - Vindbjart , G13 1 div høst
  Veibeskrivelse:…
Fri 13 Nov
kl 18:45 - 19:59
Vigør 1 - Giv Akt , G13 1 div høst
  Veibeskrivelse:…
Sat 21 Nov
kl 14:00 - 15:14
Giv Akt - Imås , G13 1 div høst
  Veibeskrivelse:…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Mon 26 Oct
kl 19:30 - 21:14
Hisøy - Giv Akt, 4. divisjon menn
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Mon 26 Oct
kl 18:05 - 19:09
Giv Akt 1 - Flekkefjord 1, G11 avd 5 høst
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Wed 21 Oct
kl 18:30 - 19:44
Giv Akt - Søgne , G13 1 div høst
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Mon 19 Oct
kl 19:30 - 21:14
Giv Akt - Våg, 4. divisjon menn
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Mon 19 Oct
kl 18:05 - 19:09
Lyngdal 4 - Giv Akt 1, G11 avd 5 høst
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Wed 14 Oct
kl 18:05 - 19:09
Giv Akt 1 - Lyngdal 2, G11 avd 5 høst
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Tue 13 Oct
kl 18:00 - 19:14
Flekkefjord - Giv Akt , G13 1 div høst
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Sat 10 Oct
kl 15:00 - 16:44
Lyngdal - Giv Akt, 4. divisjon menn
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Wed 7 Oct
kl 18:30 - 19:44
Giv Akt - Randesund 1, G13 1 div høst
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Mon 5 Oct
kl 18:05 - 19:09
Giv Akt 1 - Marnardal 1, G11 avd 5 høst
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Sun 27 Sep
kl 15:00 - 16:14
Myra - Giv Akt , G13 1 div høst
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Sat 26 Sep
kl 15:00 - 16:44
Giv Akt - Randesund, 4. divisjon menn
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Thu 24 Sep
kl 20:00 - 21:39
Giv Akt 2 - Hidra , 6 div menn avd 3
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Mon 21 Sep
kl 19:30 - 21:14
Jerv 2 - Giv Akt, 4. divisjon menn
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Mon 21 Sep
kl 17:00 - 18:04
Mandalskameratene 2 - Giv Akt 1, G11 avd 5 høst
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Thu 17 Sep
kl 19:00 - 20:39
Kvinesdal 2 - Giv Akt 2, 6 div menn avd 3
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Wed 16 Sep
kl 18:30 - 19:44
Giv Akt - Våg , G13 1 div høst
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Tue 15 Sep
kl 18:05 - 19:09
Flekkefjord 1 - Giv Akt 1, G11 avd 5 høst
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Sun 13 Sep
kl 15:00 - 16:14
Grane Arendal - Giv Akt , G13 1 div høst
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Sat 12 Sep
kl 15:00 - 16:44
Giv Akt - Vigør, 4. divisjon menn
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Thu 10 Sep
kl 20:00 - 21:39
Giv Akt 2 - Lyngdal 2, 6 div menn avd 3
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Tue 8 Sep
kl 18:05 - 19:09
Giv Akt 1 - Lyngdal 4, G11 avd 5 høst
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Sat 5 Sep
kl 15:00 - 16:44
Kvinesdal - Giv Akt, 4. divisjon menn
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Fri 4 Sep
kl 19:30 - 21:09
Våg 2 - Giv Akt 2, 6 div menn avd 3
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Thu 3 Sep
kl 18:05 - 19:09
Lyngdal 2 - Giv Akt 1, G11 avd 5 høst
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Wed 2 Sep
kl 18:30 - 19:44
Giv Akt - Donn , G13 1 div høst
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Sat 29 Aug
kl 15:00 - 16:44
Giv Akt - Søgne, 4. divisjon menn
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Thu 27 Aug
kl 19:30 - 21:09
Giv Akt 2 - Just, 6 div menn avd 3
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Mon 24 Aug
kl 18:05 - 19:09
Marnardal 1 - Giv Akt 1, G11 avd 5 høst
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Sun 23 Aug
kl 12:30 - 13:44
Randesund 4 - Giv Akt , G13 1 div høst
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Sat 22 Aug
kl 15:00 - 16:44
Trauma - Giv Akt, 4. divisjon menn
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Thu 20 Aug
kl 20:00 - 21:39
Farsund og Lista 2 - Giv Akt 2, 6 div menn avd 3
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Mon 17 Aug
kl 19:00 - 20:44
Giv Akt - Arendal 2, 4. divisjon menn
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Mon 17 Aug
kl 18:05 - 19:09
Giv Akt 1 - Mandalskameratene 2, G11 avd 5 høst
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Thu 13 Aug
kl 20:00 - 21:39
Giv Akt 2 - Mandalskameratene 3, 6 div menn avd 3
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Sat 8 Aug
kl 15:00 - 16:44
Froland - Giv Akt, 4. divisjon menn
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Fri 7 Aug
kl 09:00 - 18:00
Håndballskole 2020
I.L. Giv Akt   Handball   Lindesneshallen
Giv Akts håndballskole kombinerer lek og…   Les mer  
Mon 6 Jul
kl 19:00 - 20:44
Giv Akt - Fløy-Flekkerøy 2, 4. divisjon menn
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Sat 27 Jun
kl 15:00 - 16:44
Giv Akt - Hisøy, 4. divisjon menn
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Sat 20 Jun
kl 09:00 - 15:00
Giv Akt Tine fotballskole 2020
I.L. Giv Akt  
Giv Akt Tine fotballskole er fulltegnet. Det er…   Les mer  
Fri 19 Jun
kl 18:45 - 19:59
Randesund 4 - Giv Akt , G 13 1 div vår
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Thu 18 Jun
kl 20:00 - 21:44
Våg - Giv Akt, 4. divisjon menn
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Sat 13 Jun
kl 15:00 - 16:44
Giv Akt - Lyngdal, 4. divisjon menn
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Sat 13 Jun
kl 13:00 - 14:14
Giv Akt - Trauma , G 13 1 div vår
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Thu 11 Jun
kl 19:00 - 20:39
Hidra - Giv Akt 2, 6 div menn avd 3
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Thu 4 Jun
kl 19:30 - 21:09
Giv Akt 2 - Kvinesdal 2, 6 div menn avd 3
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Wed 3 Jun
kl 18:00 - 19:14
Flekkefjord - Giv Akt , G 13 1 div vår
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Sat 30 May
kl 15:00 - 16:44
Randesund - Giv Akt, 4. divisjon menn
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Fri 29 May
kl 19:00 - 20:39
Lyngdal 2 - Giv Akt 2, 6 div menn avd 3
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Wed 27 May
kl 18:00 - 19:14
Giv Akt - Vindbjart , G 13 1 div vår
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Mon 25 May
kl 19:00 - 20:44
Giv Akt - Jerv 2, 4. divisjon menn
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Sat 23 May
kl 13:30 - 14:44
Randesund 1 - Giv Akt , G 13 1 div vår
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Sat 16 May
kl 15:00 - 16:44
Vigør - Giv Akt, 4. divisjon menn
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Thu 14 May
kl 19:30 - 21:09
Giv Akt 2 - Våg 2, 6 div menn avd 3
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Wed 13 May
kl 18:00 - 19:14
Giv Akt - Våg , G 13 1 div vår
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Sat 9 May
kl 15:00 - 16:39
Just - Giv Akt 2, 6 div menn avd 3
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Thu 30 Apr
kl 19:30 - 21:09
Giv Akt 2 - Farsund og Lista 2, 6 div menn avd 3
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline