Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sat 21 Nov 2020
kl 14:00 - 15:14
Giv Akt - Imås , G13 1 div høst
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Fri 13 Nov 2020
kl 18:45 - 19:59
Vigør 1 - Giv Akt , G13 1 div høst
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Wed 4 Nov 2020
kl 18:30 - 19:44
Giv Akt - Vindbjart , G13 1 div høst
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Sun 1 Nov 2020
kl 13:00 - 14:14
Trauma - Giv Akt , G13 1 div høst
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Mon 26 Oct 2020
kl 19:30 - 21:14
Hisøy - Giv Akt, 4. divisjon menn
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Mon 26 Oct 2020
kl 18:05 - 19:09
Giv Akt 1 - Flekkefjord 1, G11 avd 5 høst
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 18:30 - 19:44
Giv Akt - Søgne , G13 1 div høst
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 19:30 - 21:14
Giv Akt - Våg, 4. divisjon menn
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 18:05 - 19:09
Lyngdal 4 - Giv Akt 1, G11 avd 5 høst
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Wed 14 Oct 2020
kl 18:05 - 19:09
Giv Akt 1 - Lyngdal 2, G11 avd 5 høst
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Tue 13 Oct 2020
kl 18:00 - 19:14
Flekkefjord - Giv Akt , G13 1 div høst
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Sat 10 Oct 2020
kl 15:00 - 16:44
Lyngdal - Giv Akt, 4. divisjon menn
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Wed 7 Oct 2020
kl 18:30 - 19:44
Giv Akt - Randesund 1, G13 1 div høst
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Mon 5 Oct 2020
kl 18:05 - 19:09
Giv Akt 1 - Marnardal 1, G11 avd 5 høst
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Sun 27 Sep 2020
kl 15:00 - 16:14
Myra - Giv Akt , G13 1 div høst
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Sat 26 Sep 2020
kl 15:00 - 16:44
Giv Akt - Randesund, 4. divisjon menn
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Thu 24 Sep 2020
kl 20:00 - 21:39
Giv Akt 2 - Hidra , 6 div menn avd 3
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Mon 21 Sep 2020
kl 19:30 - 21:14
Jerv 2 - Giv Akt, 4. divisjon menn
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Mon 21 Sep 2020
kl 17:00 - 18:04
Mandalskameratene 2 - Giv Akt 1, G11 avd 5 høst
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Thu 17 Sep 2020
kl 19:00 - 20:39
Kvinesdal 2 - Giv Akt 2, 6 div menn avd 3
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Wed 16 Sep 2020
kl 18:30 - 19:44
Giv Akt - Våg , G13 1 div høst
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Tue 15 Sep 2020
kl 18:05 - 19:09
Flekkefjord 1 - Giv Akt 1, G11 avd 5 høst
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Sun 13 Sep 2020
kl 15:00 - 16:14
Grane Arendal - Giv Akt , G13 1 div høst
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Sat 12 Sep 2020
kl 15:00 - 16:44
Giv Akt - Vigør, 4. divisjon menn
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Thu 10 Sep 2020
kl 20:00 - 21:39
Giv Akt 2 - Lyngdal 2, 6 div menn avd 3
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Tue 8 Sep 2020
kl 18:05 - 19:09
Giv Akt 1 - Lyngdal 4, G11 avd 5 høst
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Sat 5 Sep 2020
kl 15:00 - 16:44
Kvinesdal - Giv Akt, 4. divisjon menn
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Fri 4 Sep 2020
kl 19:30 - 21:09
Våg 2 - Giv Akt 2, 6 div menn avd 3
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Thu 3 Sep 2020
kl 18:05 - 19:09
Lyngdal 2 - Giv Akt 1, G11 avd 5 høst
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Wed 2 Sep 2020
kl 18:30 - 19:44
Giv Akt - Donn , G13 1 div høst
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Sat 29 Aug 2020
kl 15:00 - 16:44
Giv Akt - Søgne, 4. divisjon menn
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Thu 27 Aug 2020
kl 19:30 - 21:09
Giv Akt 2 - Just, 6 div menn avd 3
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Mon 24 Aug 2020
kl 18:05 - 19:09
Marnardal 1 - Giv Akt 1, G11 avd 5 høst
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Sun 23 Aug 2020
kl 12:30 - 13:44
Randesund 4 - Giv Akt , G13 1 div høst
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Sat 22 Aug 2020
kl 15:00 - 16:44
Trauma - Giv Akt, 4. divisjon menn
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Thu 20 Aug 2020
kl 20:00 - 21:39
Farsund og Lista 2 - Giv Akt 2, 6 div menn avd 3
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Mon 17 Aug 2020
kl 19:00 - 20:44
Giv Akt - Arendal 2, 4. divisjon menn
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Mon 17 Aug 2020
kl 18:05 - 19:09
Giv Akt 1 - Mandalskameratene 2, G11 avd 5 høst
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Thu 13 Aug 2020
kl 20:00 - 21:39
Giv Akt 2 - Mandalskameratene 3, 6 div menn avd 3
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Sat 8 Aug 2020
kl 15:00 - 16:44
Froland - Giv Akt, 4. divisjon menn
$item.username  
Veibeskrivelse:…   Les mer  
Fri 7 Aug 2020
kl 09:00 - 18:00
Håndballskole 2020
I.L. Giv Akt   Handball   Lindesneshallen
Giv Akts håndballskole kombinerer lek og…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline