Påmelding til Giv Akt Håndballskole er nå åpnet

Postet av I.L. Giv Akt den 7. Jul 2020

Giv Akt Håndballskole 2020

Giv Akts håndballskole kombinerer lek og moro med ferdighetsutvikling og sosiale aktiviteter. 

Alle barn født fra 2008 til 2013 er velkommen (høstens 2. - 7. klassinger).

Instruktørene på håndballskolen kommer fra Giv Akts damelag og damelagets rekrutter.

Nødvendige smittevernstiltak vil bli gjennomført, og alle deltakere må forholde seg til gjeldende smittevernsregler. Dette gjør også at vi må endre litt på opplegget i forhold til tidligere år når det gjelder gruppeinndeling og oppmøtested. Nærmere informasjon om dette vil bli gitt på mail i uken før håndballskolen starter. Hvis du dagen før fortsatt ikke har fått informasjon må du ta kontakt med oss (se under)

Tidspunkt:

7. - 9.august (Fredag, lørdag og søndag)

Deltagerne deles inn i puljer etter alder; de yngste er på håndballskolen på formiddagen og de eldste på ettermiddagen.

- Kullene 2013, 2012 og 2011 har håndballskole fra 09.00 - 13.00.

- Kullene 2010, 2009 og 2008 har håndballskole fra 13.30 - 18.00

Om arrangementet:

Deltageravgiften er 300 kr, og ved påmelding av søsken betaler du 150 kr for det ene barnet deretter 150 kr per søsken. 

Inkludert i deltageravgiften er:

- Håndballskole med veileder hver dag.

- Drikkeflaske

- Håndball

- T-skjorte

- Diplom

- Brødmåltid og frukt to dager og grilling siste dag

Barna må ha med ute- og innesko, ute- og inneklær og drikke hver dag. Evt. solkrem ved fint vær.

Påmelding: 
Påmelding til Giv Akt Tine fotballskole gjøres via klubbens hjemmeside: www.giv-akt.no under fanen Påmelding. 

Påmeldingsfrist: 
Søndag 02.08.2020 eller til arrangementet er fullt. Hvis arrangementet blir fullt vil det bli satt opp venteliste. 

Giv Akt har fått tildelt tilskudd fra Nasjonal tilskuddsordning for inkludering av barn og unge (Bufdir) til et prosjekt klubben har kalt “Alle med! Cupdeltagelse, håndballskole og fotballskole”. Tilskuddet gjør at Giv Akt kan tilby deltagelse på årets håndballlskole til sterkt redusert pris. Gjennom prosjektet “Alle med!” tilbys også noen gratis plasser på årets håndballskole.

Håndballskolen vil overholde koronavettreglene som er utarbeidet av FHI og NHF. Det forventes endringer i reglene før oppstart. Oppdatert koronainformasjon, samt informasjon om oppmøte, henting, oppsett av baner m.m. blir formidlet ut i uken før oppstart, via Giv Akt sin hjemmeside/facebook, samt til mailadresse som registreres ved påmelding. 

Kontaktperson for arrangementet:
Eli Erland, tlf. 47658639, e-post: elierland@gmail.com. Ta kontakt ved spørsmål.

Kontaktperson vedr. betaling og faktura:
Siri Osestad tlf. 909 10 825, e-post: post.givakt@gmail.com


0 Kommentar

Infoskriv til deltagere (og foresatte) som er påmeldt til Giv Akt Tine fotballskole kommende helg

Postet av I.L. Giv Akt den 17. Jun 2020

Velkommen til Giv Akt Tine fotballskole 2020

Årets fotballskole sparkes i gang lørdag morgen klokken 09:00. Vi gleder oss til å ta imot 140 barn på Nyplass.
Det er svært mange som vil være med i år og vi har fremdeles folk på venteliste, så til eventuelle som ikke kan stille, ber vi dere ta kontakt for å kunne gi plassen videre til andre.

Instruktørene er i hovedsak fra klubbens senior og junioravdeling. Vi er begeistret over å ha fått med flere dyktige damer som kan følge opp jentene i egne grupper. 

Selve treningsøktene blir tett fulgt opp av hovedtrener i Giv Akt, Frank Våge Skårdal. Det blir lagt opp til egne keeper økter. 

 

Nytt i 2020 er koronavett reglene i fotballen:

 


Derfor innfører vi noen tiltak. Blant annet har vi satt opp hente/leverings punkter.
Se under for oversikt over gruppene og hente/leverings plasser av barna. Til de som kommer på sykkel så vennligst følg de samme punktene. Her vil det stå representanter fra Giv Akt som sørger for at barna kommer på riktig gruppe.


Hovedbanen (grønn)

Treningsbanen (rød)

Kunstgresset (blå)

Gutter 2013

Jenter 2011/10/09/08

Gutter 2008

Gutter 2012

Jenter 2012/2013

Gutter 2007

Gutter 2011

Gutter 2009


Gutter 2010
Eksempel: 

Er ditt barn på gutter 12, møter han ved den grønne prikken og blir videresendt til instruktører på hovedbanen (grønn firkant).

Tiltakene vi iverksetter er i hovedsak for å unngå større ansamlinger av personer og kunne begrense smittefaren. Vi følger FHI og NFF sine råd, samt egen veileder utarbeidet for TINE Fotballskole for året.  

Tidspunkt:
Lørdag 20.06 klokken 09:00 - 15:00
Søndag 21.06 klokken 09:00 - 15:00

Sted:
Nyplass Stadion/Lindesneshallen

Barna må ha med leggbeskyttere, treningsklær etter været, skiftetøy og drikkeflaske. Husk å smøre barna med solkrem.                        0 Kommentar

Påmelding til Giv Akt Tine fotballskole 2020 - fullbooket

Postet av I.L. Giv Akt den 3. Jun 2020

Se kildebildet

Giv Akt Tine fotballskole er fulltegnet. Det er mulig å sette seg på venteliste for plass. Send en mail til post.givakt@gmail.com med navn på spiller, tlf og mailadresse til foresatt. Dersom det skulle bli forfall eller mulighet for å ta inn flere, vil Giv Akt ta kontakt fortløpende. 

Giv Akt Tine fotballskole 2020


Giv Akt Tine fotballskole kombinerer lek og moro med ferdighetsutvikling og sosiale aktiviteter.
Alle barn fra 1. klasse - 7. klasse er velkommen.
Barna blir delt i mindre grupper etter alder som ledes av klubbens ungdoms- og senioravdeling.

Tidspunkt:
Lørdag 20.06 klokken 09:00 - 15:00
Søndag 21.06 klokken 09:00 - 15:00

Sted:
Nyplass Stadion/Lindesneshallen

Pris:
Deltakeravgift er kr. 200,- Ved påmelding av søsken betaler du kr 200,- for det første barnet, deretter kr 100,- pr søsken.

Inkludert i deltakeravgiften er:

- Brødmåltid og frukt + grilling på søndagen

- T-skjorte

- Sekk

- Ball

- Diplom

Barna må ha med leggbeskyttere, treningsklær etter været, skiftetøy og drikkeflaske. Husk å smøre barna med solkrem.

Påmelding: 
Påmelding til Giv Akt Tine fotballskole gjøres via klubbens hjemmeside: www.giv-akt.no under fanen Påmelding.  Påmeldingsfrist: 09.06.2020

Giv Akt har fått tildelt tilskudd fra Nasjonal tilskuddsordning for inkludering av barn og unge (Bufdir) til et prosjekt klubben har kalt “Alle med! Cupdeltagelse, håndballskole og fotballskole”. Tilskuddet gjør at Giv Akt kan tilby deltagelse på årets fotballskole til sterkt redusert pris. Gjennom prosjektet “Alle med!” tilbys også noen gratis plasser på årets fotballskole.

TINE fotballskole blir overholdt i henhold til koronavettreglene som er utarbeidet av FHI og NFF. Det forventes endringer i reglene før oppstart. Oppdatert koronainformasjon, samt informasjon om oppmøte, henting, oppsett av baner m.m. blir formidlet ut - ca en uke før oppstart, via Giv Akt sin hjemmeside, samt til mailadresse som registreres ved påmelding. 

Kontaktpersoner:
Fotballskole: Daniel Skurve, tlf. 473 50 109, e-post: danskurve@gmail.com
Betaling/fakturaspørsmål: Siri Osestad, tlf 909 10 825, e-post: post.givakt@gmail.com        
0 Kommentar

Alle med!

Postet av I.L. Giv Akt den 29. Mai 2020

Giv Akt har nylig fått tildelt kr. 70.000,- i tilskudd fra Bufdir til et prosjekt klubben har kalt "Alle med! Cupdeltagelse, håndballskole og fotballskole". Tilskuddet har klubben blitt tildelt gjennom Nasjonal tilskuddsordning for å inkludere barn og unge. I Giv Akt ønsker man at alle barn og unge i bygda skal ha like muligheter, uavhengig av økonomi, til å delta på Giv Akt sine fotball- og håndballskoler, samt deltagelse på cup'er som fotball- og håndballgruppa reiser på gjennom sesongen.

Pga Covid-19 blir det dessverre svært begrenset med cup-aktivitet for våre utøvere dette året. Men det planlegges for å arrangere fotballskole og håndballskole - selvfølgelig etter retningslinjer gitt av helsemyndigheter, fotballforbund og håndballforbund.

Tilskuddet fordeles i sin helhet mellom håndballskole og fotballskole. Det betyr at Giv Akt i år kan tilby fotballskole og håndballskole til betydelig redusert pris. I tillegg er det gjennom prosjektet satt av noen gratis plasser.

Påmelding til Tine fotballskole er like om hjørnet.  
0 Kommentar

Årsmøte tirsdag 25. februar kl 19:00 på Giv Akt loftet

Postet av I.L. Giv Akt den 18. Feb 2020

Velkommen til årsmøte tirsdag  25. februar kl 19:00. Sakliste og saksdokumenter til årsmøtet er nå tilgjengelig.


Sakliste og saksdokumenter


0 Kommentar

Levert av IdrettenOnline